Nový fasádny systém CLICK BRICK

Nachádzate sa tu

Kategória: 
Fasádne systémy

Fasádny systém CLICK BRICK 

 
Realizáciou fasády business centra Twin City v Bratislave sme prieniesli v roku 2015 fínsky odvetraný tehlový fasádny systém. Tento rok sme opäť nositeľom ďalšej NOVINKY - holandského fasádneho systému CLICK BRICK. Jednoduchá montáž bez potreby škárovania prináša ďalšie nové možnosti realizácie tehlových fasád na veľkých stavbách.

Sme veľmi radi, že Vám môžeme predstaviť fasádny systém CLICK BRICK. Tento technicky jednoduchý a súčasne vysoko funkčný fasádny systém je určený predovšetkým na realizáciu veľkoplošných fasád občianskych budov. Jeho rýchla montáž bez potreby škárovania sa osvedčila na mnohých stavbách v zahraničí. CLICK BRICK je príjemným kontrastom k tradičným lícovýcm tehlám, pretože sleduje trendy modernej architektúry a poskytuje široké možnosti využitia v súčasnej industriálnej architektúre. Zároveň spája tradičný materiál - hlinu s najmodernejšími technickými trendmi v relizácii tehlových fasád.

CLICK BRICK je inovatívny bezúdržbový fasádny systém, ktorý šetrí materiál a je úplne recyklovateľný. Tehly CLICK BRICK so špeciálne upraveným povrchom sú kalibrované, kladú sa na sucho a upevňujú k fasáde zvonka neviditeľnými nerezovými konzolami. CLICK BRICK je jednoduchý spôsob vytvárania udržateľného životného prostredia. 

 

Technické informácie

Pripravujeme...