Projekt ZWIRN Bratislava - vzácne miesto

Nachádzate sa tu

ZWIRN je výnimočný svojou polohou na mieste bývalej cvernovej továrne a zmení toto vzácne miesto na modernú štvrť s nádychom histórie.

Projekt ZWIRN bude modernou a živou štvrťou na mieste bývalého priemysleného areálu a spolu s nádherne zrekonštruovanou Pradiarňou 1900 vytvorí nový mestský priestor vo vznikajúcom bratislavskom downtowne. Stretáva sa tu moderná architektúra s tradičným miestom, ktoré spolu prinášajú výhody bývania v centre s pokojným priestorom. ZWIRN je novým impulzom v obľúbenej a zabývanej lokalite pri Dulovom námestí. Predstavuje špičkovú mestotvornú architektúru s odkazom na industriálnu históriu tohto miesta. Trojica bytových blokov rešpektuje okolitú zástavbu a umožní vznik kvalitných verejných priestorov s príjemnými vnútroblokmi pre svojich obyvateľov. 

Projekt prináša výhody pre celé okolie:

  • Rekonštrukciu Košickej a Páričkovej ulice
  • Nové cyklotrasy na Košickej a Páričkovej ulici
  • Nové námestie so zeleňou a oddychovými zónami
  • Bohatú občiansku vybavenosť a lokálne prevádzky

 

Sme hrdí na to, že sme súčasťou projektu ZWIRN, na ktorom budú všetky fasády dotvorené našimi lícovými tehlami OUD ROSE VB WF s celkovou plochou 10.000 m2. Autormi tohto projektu sú architekti z ateliéru COMPASS. Ďakujeme nášmu partnerovi YIT Slovakia, a.s. za dôveru. Začíname čoskoro...

Pozrite si náš nový katalóg produktov FABRICK.