O nás

Nachádzate sa tu

Spoločnosť FABRICK SK, s r. o. pôsobí na trhu so stavebnými materiálmi už 21 rokov. Našim zákazníkom poskytujeme kvalitné služby a široký sortiment stavebných materiálov. Naším nosným sortimentom sú lícové tehly, tehlové obklady, tehlové dlažby a tehlové fasádne systémy na veľké stavby.

Showroom v Bratislave

Od roku 2010 do konca júna 2017 sme mali predajňu v Bratislave na Slovnaftskej ulici 102. Nový showroom FABRICK SK v Bratislave sme otvorili 1. júla 2017 v obchodnom centre STYLA na Studenej 4/B pri Shopping pallace na Zlatých pieskoch. V tejto novej predajni máme možnosť na väčšom priestore ukázať viac našich produktov - lícových tehál, obkladov, tehlových dlažieb a fasádne systémy ClickBirck a najnovší BRIX. V našej novej predajni v STYLE máme aj viac priestoru a pohodlia poskytnúť architektom, projektantom a všetkým klientom odborné poradentsvo a služby.

Obnovená predajňa stavebnín vo Veľkom Mederi

V sídle našej spoločnosti vo Veľkom Mederi sme v roku 2016 zrekonštruovali našu predajňu stavebných materiálov tak, aby sme našim zákazníkom zjednošili výber a ponúkli  viac kvalitných materiálov. Tešíme sa Vašu návštevu!

Špecializujeme sa na tehlové fasády

Našou špecializáciou je predaj lícových tehál a tehlových a realizácia odvetraných a kontaktných zateplených fasád. V našich predajniach v Bratislave a vo Veľkom Mederi ponúkame lícové tehly, tehlové obklady, tehly Klinker, keramické dlažby a kompletný sortiment príslušenstva od významných európskych výrobcov.

K tehlovým fasádam keramické strešné krytiny

Naše dlhoročné skúsenosti s prírodnými materiálmi zaručujú, že máme čo povedať aj ku strechám. Ponúkame niektoré z najkvalitnejších pálených škridiel z Rakúska a Talianska. So strešnými krytinami Cotto Possagno prinášame neopakovateľnú atmosféru stredomoria a krytiny Tondach ponúkajú exkluzívne glazované typy pálených škridiel.

Profesionálna realizácia a záruka kvality

Lícové tehly a tehlové obklady sú citlivý materiál, ktorý je potrebné veľmi starostlivo aplikovať a následne ošetriť. Záleží nám na tom, aby sa nami dodávané lícové tehly správne zabudovali, preto naše realizačné tímy dodržiavajú predpísané technologické postupy a používajú odporúčané materiály. Len tak môžeme garantovať dlhú životnosť a minimálnu údržbu tehlových fasád. Preto vám môžeme poskytnúť 30-ročnú záruku na mrazuvzdornosť a farebnú stálosť lícových tehál a tehlových obkladov.

Kvalitné komponenty a služby

Na vymurovanie tehlových fasád používame kvalitné maltové zmesi značky quick-mix. Tieto zmesi sa špeciálne vyvíjajú a vyrábajú len pre systémy tehlových fasád a preto ich používaním vám môžeme zaručiť, že vaša tehlová fasáda bude zhotovená dobre a kvalitne.

Vlastná výroba tehlových obkladov

V záujme poskytovania čo najvýhodnejších cien a služieb pre našich zákazníkov  vlastnými kapacitami vyrábame tehlové obklady. Tieto tehlové obklady režeme z lícových tehál podľa Vášho výberu. Výhodou takto vyrábaných tehlových obkladov je ich priaznivá cena a aj fakt, že môžeme využiť všetky časti rezanej tehly - ako lícové strany, tak aj tzv. tehlové telo, ktoré má veľmi priaznivú cenu a dá sa na stavbe zaujímavýcm spôsobom využiť.