Služby

Nachádzate sa tu

Odborné poradenstvo pri výbere

Každý zákazník je pre nás dôležitý a preto ku každému pristupujeme individuálne. Rovnako aj každá stavba je iná a naším cieľom je poradiť Vám to najlepšie práve pre Vás a Váš dom. Máme dlhoročné skúsenosti s realizáciou tehlových fasád a vieme Vám poradiť, ako najlepšie zhotoviť tehlovú fasádu na rôzne typy domov. Poradíme Vám, či si vybrať lícové tehly alebo tehlové obklady alebo Vám poradíme, aký systém odvetranej fasády zvoliť práve na Váš dom.

Zameranie stavby

Pred vypracovaním cenovej ponuky uvítame zaslanie projektovej dokumentácie. Pre čo najpresnejší výpočet ceny dodávky tehlovej fasády a výber správneho množstva lícových tehál, každú stavbu vopred zameriame. Na základe zamerania Vám dodáme cenovú ponuku, ktorá obsahuje všetky potrebné materiály - lícové tehly alebo tehlové obklady, maltové zmesi, škárovacie zmesi. V prípade odvetranej fasády je súčasťou cenovej ponuky aj kotviaci systém, prípadne zateplenie, resp. návrh kompletného riešenia Vašej tehlovej fasády. Súčasťou ceny sú aj realizačné práce, dovoz materiálu a jeho vykládka na stavbe.

Vizualizácie stavieb s tehlovou fasádou

Na základe Vami vybratej farby a typu lícových tehál alebo tehlových obkladov a farby škárovacej hmoty vytvoríme na základe fotografií Vášho domu 2D vizualizáciu. Ak sa chcete inšpirovať, využite Vizualizácie stavieb pomocou Konfigurátora Feldhaus, v ktorom si vyberiete typ domu, ktorý zodpovedá tomu Vášmu, vyberiete si farbu tehlového obkladu a škáry, farbu omietky, strechy, okien a odkvapov. Tak si jednoduchým spôsobom vytvoríte predstavu o Vašej budúcej tehlovej fasáde.

Dovoz a vykládka materiálu na stavbe, upratanie okolia po realizácii tehlovej fasády

Súčasťou našich služieb je aj dovoz a vykládka materiálu na stavbu. Samozrejnou súčasťou našich služieb je aj následný odvoz obalových materiálov a zanechanie okolia stavby v čistom stave.

Profesionálna realizácia tehlových fasád a záruka kvality

Lícové tehly a tehlové obklady sú citlivý materiál, ktorý je potrebné veľmi starostlivo aplikovať a následne ošetriť. Záleží nám na tom, aby sa nami dodávané fasádne tehly správne zabudovali, preto naše realizačné tímy dodržiavajú predpísané technologické postupy a používajú odporúčané materiály. Len tak môžeme garantovať dlhú životnosť a minimálnu údržbu tehlových fasád. Preto vám môžeme poskytnúť 30-ročnú záruku na mrazuvzdornosť a farebnú stálosť lícových tehál a tehlových obkladov. 

Vlastná výroba tehlových obkladov

V záujme poskytovania čo najvýhodnejších cien a služieb pre našich zákazníkov vyrábame tehlové obklady priamo u nás. Tieto tehlové obklady režeme z lícových tehál podľa Vášho výberu. Výhodou takto vyrábaných tehlových obkladov je ich priaznivá cena a aj fakt, že môžeme využiť všetky časti rezanej tehly - ako lícové strany, tak aj tzv. tehlové telo, ktoré má veľmi priaznivú cenu a dá sa na stavbe zaujímavýcm spôsobom využiť.

Spolupráca s architektmi a projektantmi

Pri navrhovaní tehlových fasád pre klientov úzko spolupracujeme s architektmi a projektantmi. Tehlové fasády vyžadujú riešenie niektorých špecifických technických detailov, preto radi poskytneme všetky potrebné informácie.

K tehlovým fasádam keramické strešné krytiny

Naše dlhoročné skúsenosti s prírodnými materiálmi zaručujú, že máme čo povedať aj k strechám. Ponúkame niektoré z najkvalitnejších pálených škridiel z Rakúska a Talianska. So strešnými krytinami z Talianska prinášame neopakovateľnú atmosféru stredomoria a krytiny Tondach ponúkajú exkluzívne glazované typy pálených škridiel.

Kvalitné komponenty 

Na realizáciu tehlových fasád používame iba najkvalitnejšie maltové zmesi značky quick-mix. Tieto zmesi sa špeciálne vyvíjajú a vyrábajú len pre systémy tehlových fasád a preto ich používaním môžeme zaručiť, že každá tehlová fasáda bude zhotovená dobre a kvalitne.