Tondach Figaro Deluxe

Nachádzate sa tu

Kategória: 
Strešné krytiny

Keramická strešná krytina TONDACH

 

Krásny dizajn a kvalitný materiál sú hlavnými predpokladmi správnej strechy, ktorá odoláva každému počasiu a dokonale dotvára estetický vzhľad každého domu. Strešná krytina TONDACH zodpovedá súčasným požidavkám na životnosť, ekológiu, úspory energie a dizajn. Pálená krytina, ako stáročiami vyvíjaný a osvedčený stavebný materiál, najlepšie spĺňa aj tieto požiadavky v porovnaní s ostatnými strešnými materiálmi. Škridly TONDACH  sú vyrobené zo zeme, vody, vzduchu a ohňa a sú bez akýchkoľvek chemických prísad.

Rakúsky výrobca pravej pálenej krytiny TONDACH Gleinstätten získal európsky prestížny certifikát Natureplus. Natureplus je medzinárodná značka kvality pre stavebné výrobky, ktorej cieľom je podporiť oblasť udržateľného rozvoja v stavebnom sektore. Výrobky s týmto certifikátom sa vyznačujú vysokým stupňom kvality z hľadiska zdravia, životného prostredia a funkčnosti.

Keramická škridla je čisto prírodný produkt a výpalom pri teplotách nad 1000°C dosahuje životnosť viac ako 100 rokov. Takto vyrobené škridly majú dokonalú funkčnosť, sú odolné voči teplotným zmenám, a súčasne majú  jednoduchú údržbu a sú zdravotne nezávadné. So strechou tak môžete TONDACH®  medziročne znížiť Vaše energetické náklady až o 20%. Pravá pálená krytina TONDACH je optimálna pre nízkoenergetické, pasívne a solárne domy.

Ponúkame Vám výber najlepších strešných krytín TONDACH, ktoré nevtieravým spôsobom výborne ladia s lícovými tehlami. Čistá prírodná pálená hlina škidiel a lícových tehál je prirodzeným materiálom pre príjemný a zdravý domov.